Stół chłodniczy S6-100 MA | Bartscher, 110804MA

Stół chłodniczy S6-100 MA | Bartscher, 110804MA

9 619,20  netto
11 831,62 brutto

W lokalach gastronomicznych szczególnie ważne jest odpowiednie wyposażenie kuchni – nie ma tu miejsca na przypadkowe sprzęty i rozwiązania, które nie przekładają się na najwyższą jakość przyrządzanych potraw. Jednym z podstawowych urządzeń wykorzystywanych w restauracjach jest nowoczesny stół chłodniczy. Jego zadanie polega na umożliwieniu komfortowego przygotowywania posiłków przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnego przechowywania produktów spożywczych w obniżonej temperaturze. Dzięki temu zachowują one świeżość na dłużej, nie tracą swoich unikalnych walorów smakowych oraz aromatu. Jakie są największe zalety stołów chłodniczych?

  • zostały wykonanie z wysokogatunkowego i odpornego na wszelkiego rodzaju uszkodzenia materiału,
  • wyróżniają się nowoczesnym, estetycznym designem,
  • są funkcjonalne i niezawodne,
  • znacząco usprawniają pracę w kuchni,
  • posiadają optymalną budowę z kilkoma drzwiami i szufladami,
  • charakteryzują się maksymalną pojemnością.

Dlaczego warto posiadać stół chłodniczy w swojej restauracji? W kuchni oprócz sprawnego i szybkiego gotowania liczy się również zachowanie wszystkich środków ostrożności, aby żywność była zawsze idealnie świeża i nie ulegała procesom prowadzącym do zepsucia. Mogłoby to spowodować zatrucia pokarmowe i inne nieprzyjemne objawy układu pokarmowego. Wykorzystywanie nowoczesnych stołów chłodniczych gwarantuje ciągłość obróbki chłodniczej, nie narażając żywności na utratę smaku lub pogorszenie jakości.

Na szczególną uwagę zasługuje wysokiej klasy stół chłodniczy marki Bartscher, który pozwoli Ci zająć się obróbką produktów spożywczych, a także przechowywać żywność. To bardzo dobre rozwiązanie do każdego rodzaju pomieszczeń gastronomicznych. Stół chłodniczy Bartscher został wykonany z wytrzymałej, solidnej stali niklowo-chromowej – urządzenie z pewnością posłuży nam bezawaryjnie przez wiele lat. Aż sześć praktycznych szuflad pozwoli zmieścić duże ilości wszelkiego rodzaju produktów. Urządzenie jest stale chłodzone obiegiem powietrza i nie zawiera freonu – możemy liczyć na całkowite bezpieczeństwo. Stół chłodniczy Bartscher to doskonała propozycja doskonałej jakości produktu niesprawiającego kłopotów w utrzymaniu czystości w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Jesteśmy przekonani, że prezentowany stół chłodniczy pozwoli Ci osiągnąć zupełnie nowy poziom wstępnej obróbki żywności i przyśpieszy cały proces. Gastronomia wymaga stosowania nowoczesnych metod, które pozytywnie wpływają na komfort pracy personelu. Wszystko to, co dzieje się w kuchni przekłada się bezpośrednio na przyrządzane potrawy, a tym samym na zadowolenie klientów. Stół chłodniczy to urządzenie idealne dla osób, które cenią sobie funkcjonalność oraz estetyczny wygląd sprzętów kuchennych.

Stół chłod., 6SF, z. rant.
-Stół chłodzony obiegiem powietrza
-z rantem przyściennym 50 mm
-wymiary: szer. 1342 x gł. 700 x wys. 850 mm
-6 szuflad 1/1 GN, 100 mm, chłodzone
-czynnik chłodzący R134a
-zakres temperatur: 0 °C do 10 °C
-nie zawiera freonu
-moc przyłączeniowa: 350 W / 230 V 50 Hz

Dostawa, montaż oraz szkolenie personelu na terenie Mazowsza GRATIS !!!

Koszt dostawy :

Produkty o wartości przekraczającej 1000 zł netto – dostawa na terenie Warszawy GRATIS

Produkty o wartości przekraczającej 2000 zł netto – dostawa na terenie Polski GRATIS

Produkty o wartości przekraczającej 3500 zł netto – dostawa i montaż na terenie Warszawy GRATIS

Produkty o wartości przekraczającej 10000 zł netto – dostawa i montaż na terenie Polski GRATIS

Pozostałe produkty nie przekraczające powyżej podanych wartości : od 20 do 80 zł netto zależnie od produktu, jego wagi i gabarytu, cena dostawy będzie podawana indywidualnie.

Parametry techniczne:

Marka

Napięcie

Częstotliwość

Materiał

Moc przyłączeniowa

Głębokość pojemnika GN maks.

Regulowana wysokość nóżek

Regulacja wysokości do

Regulacja wysokości od

Zakres temperatury od

Włącznik/wyłącznik

Zakres temperatury do

Środek chłodniczy

Klasa klimatyczna

Chłodzenie

Powietrze obiegowe

Wyświetlacz cyfrowy

Dostępność na zamówienie

Rant

Ilość szuflad

6

Szuflady chłodzone

Nie zawiera freonu

Grupa zniżek