KUCHENKA KONWEKCYJNO-MIKROFALOWA MERRYCHEF EIKON E2S BLACK SP

producent Producent:
czas realizacji Czas realizacji:
1-21 dni
numer katalogowy Numer katalogowy:
eikone2sblacksp
gwarancja Gwaracja:
2 lata

KUCHENKA KONWEKCYJNO-MIKROFALOWA MERRYCHEF EIKON E2S BLACK SP

Kuchenka merrychef eikon e2s jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce przygotować świeże, gorące posiłki na żądanie, gdzie wolna przestrzeń jest na wagę złota. Jest to najmniejsza jednostka oferująca najlepsze wyniki przyczyniające się do usprawnienia wszystkich czynności kuchennych. Szybka kuchenka jest łatwa w obsłudze, wszechstronna i zapewnia stały poziom wydajności, który nieustannie wykracza poza oczekiwania. Jest ona dostępna jako eikon e2s Classic w tradycyjnym wzornictwie Merrychef lub jako eikon e2s Trend, z kolorową obudową na zewnątrz, łagodnymi krawędziami i miejscem na przechowywanie drobnych rzeczy na górze. Kuchenka merrychef eikon e2s jest idealnym sposobem gotowania, tostowania, grillowania, pieczenia i podgrzewania świeżych lub mrożonych produktów, takich jak kanapki, ciasta, pizza, ryby, warzywa i mięsa. Taka elastyczność wpływa pozytywnie na rozwój firmy, umożliwiając szybkie zmiany menu i wprowadzanie dodatkowej oferty posiłków, przy zastosowaniu tylko jednego małego urządzenia.

Wszechstronna, szybka kuchenka, dopasowująca się do naszych rozwijających się potrzeb. Umożliwia rozszerzenie menu z wykorzystaniem jednego urządzenia i wspomaga rozwój Twojego biznesu. Szeroki wybór możliwości kulinarnych i znacznie więcej:

 

Plug & Play

Wystarczy podłączyć, uruchomić gotowanie i cieszyć się z oszczędności czasu i miejsca praktycznie wszędzie.

Minimalna przestrzeń

Maksymalna wszechstronność, gdyż eikon® e2s pasuje na każdy blat o głębokości 600 mm. Podwój swoją wydajność dzięki eikon® e2s Twin przez ustawienie obok siebie dwóch urządzeń bez odstępu pomiędzy nimi oraz wykorzystując jedną wtyczkę (tylko jednostki ze standardowym zasilaniem).

MenuConnect

Wspieranie potencjału rozwoju działalności poprzez umożliwienie szybkich zmian w menu za pomocą aktualizacji menu przez USB do 1024 profili gotowania.

Stała jakość żywności

Najwyższa jakość potraw w złotym standardzie, niezależnie od przepustowości – przy pomocy jednego urządzenia z możliwością powtórzenia po naciśnięciu ikony.

Łatwość obsługi

Ekran dotykowy do sterowania przy pomocy ikon, połączony z wiodącą w swojej klasie łatwością czyszczenia zapewnia łatwą obsługę, ograniczone do minimum szkolenie i zwiększoną wydajność. Wiodące w swojej klasie cechy eikon® e2s nie są ograniczone do jej wydajności gotowania:

easyTouch®

easyTouch® jest interfejsem użytkownika. Na kolorowym ekranie dotykowym możemy sterować pracą urządzenia przez odpowiednie ikony. Wieloetapowe profile przyrządzania potraw mogą być łatwo programowane bezpośrednio przez interfejs użytkownika, aby uprościć obsługę i skrócić czas na niezbędne szkolenia personelu.

Łatwość czyszczenia

Zgrzewy liniowe i duże zaokrąglone narożniki we wnętrzu ze stali nierdzewnej pozwalają utrzymać powierzchnie gładkie i łatwo dostępne, dzięki czemu czyszczenie jest dokładne i szybkie – co przyczynia się do skrócenia czasu przestojów, wydłużenia żywotności urządzenia i optymalnej wydajności. Zapewnia także oszczędności na kosztach operacyjnych i kosztach szkolenia.

Cool-to-touch

Opatentowana kurtyna powietrzna ekranu dotykowego i adaptacyjne chłodzenie oznacza, że żywność podgrzewa się szybko, podczas gdy na zewnątrz kuchenka pozostaje chłodna. To gwarantuje bezpieczną pracę i większą niezawodność, zapewniając jednocześnie bardzo skuteczne chłodzenie kuchenki eikon® e2s.

Produktywność

Przełomowa wielkość wnętrza kuchenki w porównaniu do jej wymiarów! Kuchenka eikon® e2s zapewnia najlepszą przepustowość przy najwyższej jakości, maksymalizując zwrot z inwestycji. Zapewnia najszybsze gotowanie w kategorii urządzeń o małych wymiarach:

Wysoka prędkość

Zwiększ zadowolenie klientów oraz skróć czas oczekiwania i przygotowania potraw, korzystając z urządzeń eikon® e2s gotujących do 20 razy szybciej niż tradycyjne kuchenki.

Doskonałe wyniki

Odpowiednio zestrojony system uderzenia gorącego powietrza i mikrofal zapewnia zawsze idealnie upieczone, równo podgrzane, gorące posiłki.

Duża komora wewnętrzna

Mimo szerokości wynoszącej tylko 35,5 cm kuchenka eikon® e2s ma komorę wewnętrzną o szerokości 30,5 cm, aby stworzyć możliwość przygotowywania większej różnorodności i ilości produktów, jak również różnicowania wielkości porcji.

 

Parametry techniczne:

Programy przyrządzania 1.024 (6-stopniowe)

Magnetron Standard 1

Magnetron High Power 2

MenuConnect® tak

Wymiary (zewnętrzne) sz. × gł. × wys. 356 × 595 × 620 mm

Wymiary (wewnętrzne) sz. × gł. × wys. 317 × 311 × 166 mm

Masa Standard / High Power 51,7 / 61 kg

Przyłącze elektryczne Standard 230 / 50 / 1 V / Hz**

Przyłącze elektryczne High Power 400 / 50 / 2 V / Hz**

Katalizator tak

Możliwość ustawiania w stos z wykorzystaniem specjalnego zestawu

Model: e2s Standard Power (1faza)

Zabezpieczenie na fazę 16 A / kategoria D

Moc mikrofale / konwekcja: 1000 W / 2200 W

Moc w trybie kombinowanym mikrofale / konwekcja: 1000 + 1300 W

Pobór mocy: 3680 W  /  3,7 KW

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “KUCHENKA KONWEKCYJNO-MIKROFALOWA MERRYCHEF EIKON E2S BLACK SP”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Producent

Szerokość

Głębokość

Wysokość

Zasilanie

Napięcie

230 V

Moc elektryczna

Szkolenie kucharskie

Tak

Liczba magnetronów

1

Waga

70.4 kg

Nasza cena
28 012,50 
Cena katalogowa 37 350,00 
Oszczędzasz:9 337,50 -25%
Nasza cena
34 455,38 
Cena katalogowa 45 940,50 
Oszczędzasz:11 485,13 -25%
Darmowa wysyłkaDarmowa wysyłka

Pokrewne produkty

 • Patelnia elektryczna /nierdzewna/ 37l 6,5kW
  3 570,00  netto
  4 391,10  brutto
 • Taboret podgrzewczy gazowy. 2-palnikowy 18kW
  2 170,00  netto
  2 669,10  brutto
 • Grill kontaktowy ryflowany Bertos PMR/LD
  2 149,80  netto
  2 644,25  brutto
 • Salamander elektryczny Bertos SA/E 60-E
  5 889,31  netto
  7 243,85  brutto
 • logo Premium Gastro