Okap Jeven

W każdej profesjonalnej kuchni powinien być zamontowany wyciąg lub pochłaniacz – taki jak okap Jeven, którego wyjątkowo wysoka efektywność w oczyszczaniu powietrza ceniona jest w branży gastronomicznej na całym świecie. Konstrukcję dostarcza od 25 lat fińska marka o tej samej nazwie, która nieustannie doskonali swoje produkty pod względem technologicznym i estetycznym, a dodatkowo proponuje najnowocześniejsze systemy wentylacyjne.

Okap Jeven w pięciu wariantach do wyboru

Podstawową funkcją każdego okapu jest oczyszczanie powietrza kuchennego z zapachów i oparów powstających podczas gotowania, a także redukcja wilgotności. W profesjonalnej kuchni ma to więc ogromne znaczenie dla komfortu pracy pracowników, ale także jest istotne ze względu na ochronę wnętrza przed rozwojem pleśni i grzybów. Okapy gastronomiczne Jeven są przystosowane do obsługi właśnie takich pomieszczeń, dlatego odznaczają się wysoką wydajnością pracy i skutecznością w filtracji powietrza. Fiński producent proponuje 5 modeli tych urządzeń:

  • wyciągowo-nawiewny okap JSI,
  • wyciągowy JVI,
  • wyciągowy JLI,
  • wyciągowo- nawiewny JSKI,
  • wyciągowy JKI.

Trzy pierwsze modele pozwalają zastosować 4 różne warianty filtracji, natomiast dwa ostatnie są typu kondensacyjnego. W zależności od potrzeb mogą być one dostarczone wraz z centralami wentylacyjnymi lub zaawansowanymi systemami sterowania. Każdy okap marki Jeven charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz prostym sposobem serwisowania. Urządzenia te znajdują zastosowanie w lokalach gastronomicznych każdej wielkości, zarówno w małych barach, jak i dużych restauracjach hotelowych.

Produkty
Pokaż wszystkie produkty
×