Piec konwekcyjno-parowy 10x GN1/1 natryskowy z myciem RM GASTRO O 1011 i

producent Producent:
czas realizacji Czas realizacji:
1-3 tygodni
numer katalogowy Numer katalogowy:
O 1011 i
gwarancja Gwaracja:
2 lata
Masz pytanie dotyczące produktu?
Opis

Piece konwekcyjno-parowe Retigo udostępniają kucharzom z całego świata doskonałą technologię, która pozwala na przygotowanie potraw wymagających najwyższego kunsztu. Piece linii VISION to odpowiedź przede wszystkim na potrzeby wymagających użytkowników kładących nacisk na jakość i prostą obsługę. Fundamentalną zaletą jest elegancka prostota. Stylowy i gustowny czarny panel sterowania oraz dopracowany design tworzą własny, niepowtarzalny styl. Przejrzysty i funkcjonalny panel LCD jest doskonałym przewodnikiem użytkownika w procesie programowania i wprowadzania ustawień urządzenia.

RETIGO Blue Vision to seria modeli profesjonalnych pieców konwekcyjno-parowych RETIGO Vision z najwyższej półki. Piece te zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić wszelkie potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Obsługa pieca odbywa się za pomocą panelu dotykowego, który pozwala na szybki dostęp do wszystkich kluczowych i specjalnych funkcji. Wszystkie modele, nawet wersji podstawowej, zostały wyposażone w funkcję automatycznego mycia i Easy Cooking, klapkę odprowadzania pary oraz 6-punktową sondę termiczną.

RETIGO Orange Vision jest natomiast odpowiedzią na potrzeby użytkowników, którym nie zależy na ilości funkcji, ale szczególną wagę przykładają do wysokiej jakości wykonania i prostej obsługi panelu dotykowego. W odróżnieniu od serii Blue Vision, piece Orange Vision posiadają tylko kluczowe, najczęściej używane funkcje. Elegancki design podkreśla prostotę urządzenia, wyświetlacz diodowy LED umożliwia z kolei łatwe dokonywanie ustawień i sterowanie procesami.

Parametry techniczne
Głębokość(mm)

863

Pojemność(GN)

11 x 1/1

Moc elektryczna(kW)

18.6

Napięcie zasilania

400 V

Wysokość(mm)

1046

Producent

Szerokość(mm)

933

Ilość półek

10

Rodzaj pojemników

1/1 GN

Sposób wytwarzania pary

Natryskowy

Zasilanie

elektryczne

Waga(kg)

138

Opinie (0)

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Piec konwekcyjno-parowy 10x GN1/1 natryskowy z myciem RM GASTRO O 1011 i”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nasza cena
33 742,50 
Cena katalogowa 44 990,00 
Oszczędzasz:11 247,50 -25%
Nasza cena
41 503,28 
Cena katalogowa 55 337,70 
Oszczędzasz:13 834,43 -25%
Darmowa wysyłkaDarmowa wysyłka
×