MASZYNKA DO HAMBURGERÓW 100MM Yato YG-03400

producent Producent:
czas realizacji Czas realizacji:
1-3 dni
numer katalogowy Numer katalogowy:
YG-03400
gwarancja Gwaracja:
1 rok
Masz pytanie dotyczące produktu?
Opis

Opis produktu

Maszynka do hamburgerów o średnicy 100mm marki YATO

Urządzenie jest niezwykle przydatne w każdym obiekcie gastronomicznym specjalizującym się w przygotowywaniu hamburgerów zarówno z mięsa mielonego jak i z ryb czy warzyw.

Wszystkie elementy praski do mięsa YATO, które mają kontakt z żywnością, wykonane są ze stali nierdzewnej. Znacznie ułatwia to utrzymanie ich w czystości i gwarantuje zachowanie wysokiego poziomu higieny. Dolna obudowa wykonana jest natomiast z anodowanego aluminium, który zapewnia solidną konstrukcję i wieloletnie użytkowanie.

Dzięki specjalnej formie i konstrukcji praska formuje hamburgery o średnicy 100mm. Napełniając maszynkę odmierzoną porcją wkładu zawsze uzyskuje się jednakowy, okrągły kształt, zapewniając idealna powtarzalność procesu.

Dodatkowo maszynka posiada wbudowany specjalny pojemnik na krążki papierowe, służące do oddzielania przygotowanych hamburgerów od siebie. Zapobiega to ich sklejeniu się oraz chroni je przed bezpośrednim kontaktem z rękoma, przez co znacznie zwiększa się poziom higieny pracy. Umiejscowienie pojemnika bezpośrednio przy prasie pozwala znacznie przyspieszyć pracę i zwiększyć efektywność.

Maszynka wyposażona jest w cztery gumowe nóżki antypoślizgowe, które zapewniają stabilność i zapobiegają przemieszczaniu się urządzenia podczas pracy.

Parametry

  • Średnica [mm]: 100
Parametry techniczne
Producent

Opinie (0)

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MASZYNKA DO HAMBURGERÓW 100MM Yato YG-03400”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasza cena
203,67 
Cena katalogowa 219,00 
Oszczędzasz:15,33 -7%
Nasza cena
250,51 
Cena katalogowa 269,37 
Oszczędzasz:18,86 -7%
Darmowa wysyłkaKoszt wysyłki 19zł
Darmowa wysyłka od 800zł
logo Premium Gastro