Urządzenia Mareno

Dla osób poszukujących kompleksowych rozwiązań w zakresie urządzania profesjonalnej kuchni proponujemy urządzenia Mareno, włoskiej firmy działającej w branży gastronomicznej już przeszło 50 lat. Jest to wysokiej klasy sprzęt grzewczy, który odznacza się wyjątkowo atrakcyjnym designem oraz ergonomią, dlatego wybierany jest przez najbardziej wymagających Klientów na całym świecie.

Kuchnia marzeń dzięki urządzeniom Mareno

Włoski producent urządzeń kuchennych specjalizuje się w dostarczaniu kompletnych linii grzewczych do profesjonalnych kuchni. Składają się one z wielu komponentów, które można dowolnie zestawiać w zależności od charakteru i wymagań lokalu. Do najważniejszych elementów takich serii należą: kuchnie gazowe, elektryczne, indukcyjne oraz z płytami ceramicznymi, piekarniki, frytownice, grille gazowe i elektryczne, woki gazowe, warniki do makaronu czy wreszcie różnego rodzaju kotły warzelne. Do tego firma proponuje liczne akcesoria, co w połączeniu z modułowym systemem montażu daje nieograniczone możliwości aranżacyjne profesjonalnej kuchni. Urządzenia Mareno tworzą 4 podstawowe linie grzewcze: STAR 60, STAR 70, STAR 90 i STAR 110, a także linie specjalne High PERFORMANCE oraz I-CHEF (opracowana przez szefów restauracji odznaczonych gwiazdkami Michelin). Różnią się one przede wszystkim designem, ale także liczbą dostępnych elementów i wydajnością. Wszystkie
produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania, najlepsze materiały, a przede wszystkim wyjątkowa funkcjonalność i zachwycająca estetyka.

Produkty
Pokaż wszystkie produkty
×