Video poradnik
Frytownica elektryczna 1-komorowa o pojemności 8L, 400x700x850 Kromet 700.FE-10f – Premiumgastro.pl
play

Frytownica elektryczna 1-komorowa o pojemności 8L, 400x700x850 Kromet 700.FE-10f – Premiumgastro.pl

W dzisiejszym odcinku przedstawiamy wam frytownice elektryczną 1 komorową o pojemności 8L i mocy 8kW. Wymiary frytownicy kromet 700.FE-10f to 400x700x280

Kromet oferuje urządzenia gastronomiczne grzewcze w linii 700, 900 i light line dzięki czemu można dopasować urządzenia do potrzeb i możliwości każdego klienta. Urządzenia marki kromet objętę są 24 miesięczną gwarancji ! Firma Wencel Sp. z o.o. i Premiumgastro.pl to autoryzowani partnerzy handlowi i serwisowi marki Kromet.

Link do produktu : https://premiumgastro.pl/urzadzenia-kuchenne/frytownica-elektryczna-1x8l-8kw/

 

Kuchnia gazowa gastronomiczna 4 palnikowa z linii 700 Bertos G7F4M – Premiumgastro.pl
play

Kuchnia gazowa gastronomiczna 4 palnikowa z linii 700 Bertos G7F4M – Premiumgastro.pl

Link do produktu : https://premiumgastro.pl/urzadzenia-kuchenne/kuchnia-gazowa-4-palnikowa-bertos-g7f4m/

W dzisiejszym odcinku przedstawiamy trzon gazowy 4 palnikowy produkowany przez renomowanego Włoskiego producenta BERTOS. Urządzeń marki bertos nie trzeba nikomu przedstawiać więc, skupimy się tylko na kluczowych aspektach kuchni. Bertos produkuje kuchnie w 4 liniach jakimi są : Eco Power, High Power i Max Power. Prezentowana w naszym materiale kuchnia to wersja trzonu gazowego Bertos High Power 800x700x850 z lini Macros 700. Palniki w prezentowanej kuchni występują w wersji 7 i 3,5 kW w konfiguracjach 2 x 7 kW + 2 x 3,5 kW albo 4 x 7 kW w wersji Max Power. W standardzie ruszt wykonany jest z masywnego, ciężkiego żeliwa natomiast, można zamówić kuchnie z rusztem wykonanym ze stali nierdzewnej. Bertos jest nielicznym producentem na rynku który udziela 3 letniej gwarancji.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową :

Szafa chłodnicza monoblok gastronomiczna nierdzewna 653x796x1996 Fagor EMAFP-801 – Premiumgastro.pl
play

Szafa chłodnicza monoblok gastronomiczna nierdzewna 653x796x1996 Fagor EMAFP-801 – Premiumgastro.pl

Przedstawiamy Państwu szafę chłodniczą o pojemności 572L dedykowaną do gastronomii. Szafa chłodnicza Fagor EMAFP-801 to idealne rozwiązanie do kuchni gastronomicznej takiej jak kuchnia restauracyjna, zaplecze kuchenne domu weselnego, kuchnia hotelowa czy każde inne zaplecze kuchenne przeznaczone do zbiorowego żywienia ludzi. Szafa chłodnicza FAGOR EMAFP-801 to urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej z agregatem w postaci monoblok czyli poza komorą chłodniczą. Szafa chłodnicza FAGOR EMAFP-801 została wyposażona w 23 tłoczone prowadnice co znacznie zwiększa elastyczność pracy jak również ułatwia utrzymanie higieny. Szafa chłodnicza fagor jest o 50 mm węższa od standardowych szaf chłodniczych dostępnych na rynku dzięki czemu zajmuje mniej miejsca na kuchni oferując taką samą albo i większą pojemność. Szafa chłodnicza Fagor EMAFP-801 posiada izolacje poliuretanową o grubości 60mm co jest ponad standardem rynkowym. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz albo zadzwoń do nas ! Chętnie odpowiemy i pomożemy dobrać szafę chłodniczą do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Link do produktu : https://premiumgastro.pl/chlodnictwo/szafa-chlodnicza-monoblok-572l-653x796x2008-fagor-emafp-801/

Zmywarki gastronomiczne do szkła, talerzy, uniwersalne i kapturowe Stalgast
play

Zmywarki gastronomiczne do szkła, talerzy, uniwersalne i kapturowe Stalgast

Ten odcinek ma na celu prezentacje oferty zmywarek produkowanych przez Stalgast. Zobaczycie zmywarki podblatowe do szkła z koszem 350×350 i 400×400 jak również uniwersalne zmywarki gastronomiczne do talerzy, sztućców jak również i szkła z koszem 500×500. Przedstawimy również zmywarki kapturowe przystosowane do pracy z koszem 500×500 ze sterowaniem elektromechanicznym jak również Power Digital ze sterowaniem elektronicznym. Wszystkie przedstawione zmywarki przemysłowe i gastronomiczne znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego, jeśli potrzebujesz porady w zakupie zmywarki do swojej restauracji, baru, kantyny – stołówki czy kuchni hotelowej, zapraszamy do kontaktu! Chętnie pomożemy dopasować zmywarkę do Twoich potrzeb i możliwości !

Link do pełnej oferty zmywarek Stalgast :

https://premiumgastro.pl/zmywarki-gastronomiczne/?filter_producent=stalgast&query_type_producent=or

Zmywarka do talerzy i pojemników 1/1 GN + 600×400 EN Hobart Profi FXL-10B – Premiumgastro.pl
play

Zmywarka do talerzy i pojemników 1/1 GN + 600×400 EN Hobart Profi FXL-10B – Premiumgastro.pl

Ten odcinek poświęcony jest zmywarce uniwersalnej HOBART PROFI FXL-10B która wyróżnia się na tle konkurencji pod wieloma względami. Zmywarka Hobart Profi FXL to zmywarka z powiększoną komorą umożliwiającą mycie naczyń, sztućców i szkła w koszu 500×500 ale również mycie pojemników 1/1 GN, tac i blach piekarniczo-cukierniczych 600×400 EN. Zmywarka Hobart Profi FXL wyposażona jest w inteligentny i intuicyjny panel sterowania Visiotronic-Touch. Zmywarka wyposażona jest w dodatkową prowadnice dla drugiego kosza ! Po więcej informacji zapraszamy do karty produktu :

https://premiumgastro.pl/zmywalnia/zmywarka-uniwersalna-z-powiekszona-komora-kosz-500×500-hobart-profi-fxl-10b/

 

Lawa grill – grill lawowy gazowy Kromet OGL.700
play

Lawa grill – grill lawowy gazowy Kromet OGL.700

Lawa grill gazowy zwany także lava grillem albo grillem lawowym gazowym to doskonałe urządzenie do grillowania mięs takich jak steaki, hamburgery, karkówki, żeberka, piersi z kurczaka czy szaszłyki ale również ryby i warzywa. Grille lawowe działają na zasadzie nagrzania kamieni lawowych otwartym ogniem za pomocą palników gazowych, dzięki temu, te nagrzane kamienie równo promieniują ciepłem co skutkuje obróbką termiczną grillowanych produktów. Dodatkowym atutem grilla lawowego to smak iż grillowane mięsa czy ryby wytapiają tłuszczu który skapując na rozgrzane kamienie lawowe, generuje dym dodający walory smakowe. Lawowy grill gazowy Kromet OGL.700 to świetny wybór ze względu na wysoką jakość, dostępność części zamiennych i relatywnie niską cenę. Posiadamy szeroką gamę grilli lawowych w naszym sklepie. Grille lawowe Kromet OGL.700 należą do serii 700 z oferty Kromet, są jednym z wielu urządzeń dzięki którym możemy zbudować ciąg grzewczy z linii 700. Kromet jest solidnym producentem urządzeń gastronomicznych. Premiumgastro.pl oferuje grille lawowy nastawne i grille lawowe na podstawach szafkowych, grille lawowe o szerokości 400 mm i 800 mm o głębokości 600 mm, 700 mm i 900 mm takich producentów jak Kromet, Bertos, Electrolux, Stalgast, Lozamet czy fagor.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy które urządzenie z naszej oferty będzie najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

https://premiumgastro.pl/grille-lawowe/?filter_producent=kromet&query_type_producent=or

 

Szafa chłodnicza gastronomiczna nierdzewna 720x821x2040, 610L, Dora-Metal Standard DM-92601
play

Szafa chłodnicza gastronomiczna nierdzewna 720x821x2040, 610L, Dora-Metal Standard DM-92601

W dzisiejszym odcinku przedstawimy wam gastronomiczną szafę chłodniczą wykonaną ze stali nierdzewnej AISI 304. Profesjonalna szafa chłodnicza wykonana ze stali nierdzewnej dostosowana do pojemników 1/1 i 2/1 GN marki Dora-Metal DM-92601 pracuje w zakresie temperatur +2/+10 stopni Celsjusza i posiada agregat w formie monobloku. Wszystkie urządzenia chłodnicze marki Dora-Metal posiadają agregaty „tropik” dzięki czemu mogą pracować w temperaturze otoczenia +43 stopni Celsjusza. Elektroniczny panel sterowania ułatwia pracę a czynnik chłodniczy R290A powoduje że szafy chłodnicze Dora-Metal Standard DM-92601 są ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.

Jeśli jesteś przed zakupem szafy chłodniczej bądź mroźniczej i nie wiesz którą wybrać, zapraszamy do kontaktu ! chętnie podpowiemy i pomożemy dobrać optymalne urządzenie do Twoich potrzeb i możliwości !

Urządzenia grzewcze z linii 700 Stalgast – Premiumgastro.pl
play

Urządzenia grzewcze z linii 700 Stalgast – Premiumgastro.pl

Ciąg grzewczy z linii 700 Stalgast – Premiumgastro.pl

W tym odcinku przedstawiamy Państwu linie grzewczą 700 produkowaną przez Stalgast. Linia 700 stalgast składa się z kuchni elektrycznych, kuchni ceramicznych i indukcyjnych, frytownic elektrycznych i gazowych, makaroniarek, płyt grillowych i grilli lawowych jak również patelni przechylnych i mebli neutralnych. Zapraszamy do odcinka w którym szczegółowo opiszemy posiadane przez nas urządzenia w showroomie.

Jeśteśmy autoryzowanym partnerem handlowym i technicznym marki stalgast ! Chętnie pomożemy dobrać urządzenie do Twoich potrzeb. Znamy się na kuchniach gazowych i elektrycznych, dopasujemy płytę grillową gładką albo ryflowaną o szerokości 400 albo  800 mm. W naszej ofercie znajdziecie również patelnie przechylne, makaroniarki czyli warniki do gotowania makaronu, pierogów, gnocchi, kopytek. Stalgast produkuje dobrej jakości trzony elektryczne, kuchnie ceramiczne i indukcyjne.

Zapraszamy do współpracy

premiumgastro.pl

Frytownice gastronomiczne Bertos
play

Frytownice gastronomiczne Bertos

Frytownice gastronomiczne z linii 700 Bertos – Premiumgastro.pl

W tym odcinku przedstawiamy frytownice gazową marki Bertos GL10M. Frytownice gazowe i elektryczne Bertos Macros 700 objęte zostały 3 letnią gwarancją. Wszystkie urządzenia marki Bertos wykonane zostały ze stali nierdzewnej o grubości 2 mm co zdecydowanie przewyższa standard rynkowy. Premiumgastro.pl jest autoryzowanym dealerem i partnerem serwisowym marki Bertos w Polsce.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo frytownice elektryczne i frytkownice gazowe takich producentów jak Bertos, Electrolux, Kromet, Lozamet, Fagor, Stalgast i RM GASTRO czyli Lotus. Oferujemy frytownice i frytkownice nastawne z kranikiem spustowym do oleju i na podstawie szafkowej ze spustem oleju w podstawie, frytownice wykonane standardowo i te z automatycznym podnośnikiem koszy jak również z filtrem oleju.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu ! Chętnie pomożemy dobrać odpowiednią frytownice do Twoich potrzeb i możliwości.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego premiumgastro.pl

WSTĘP DO VIDEO PORADNIKA
play

WSTĘP DO VIDEO PORADNIKA

Urządzenia gastronomiczne Premiumgastro.pl – Zaproszenie do cyklu

Wstęp do serii filmów o urządzeniach gastronomicznych. Pokażemy wam urządzenia gastronomiczne grzewcze takie jak kuchnie elektryczne i gazowe, frytownice, płyty grillowe, patelnie przechylne, urządzenia chłodnicze takie jak szafy i stoły chłodnicze czy mroźnicze, kostkarki do lodu, zmywarki gastronomiczne do szkła, zmywarki uniwersalne, zmywarki kapturowe, zmywarki do przyborów kuchennych na granulat, nierdzewne meble technologiczne, piece konwekcyjno-parowe i wiele innych istotnych sprzętów znajdujących się w profesjonalnych kuchniach. Zapraszam do kolejnych odcinków.

Najlepszy wybór sprawdzonych urządzeń gastronomicznych !

logo Premium Gastro