Piec konwekcyjny, piekarniczo-cukierniczy 2 komorowy, panel elektroniczny, blachy 11x600x400, 930x1085x1100 WIESHEU E3 L

producent Producent:
czas realizacji Czas realizacji:
10 tygodni
numer katalogowy Numer katalogowy:
E3L
gwarancja Gwaracja:
2 lata
Masz pytanie dotyczące produktu?
Opis

Nowy model pieca WIESHEU: E3 odpowiada na aktualne wymagania rynku. Projektując i udoskonalając E3 postawiliśmy sobie następujące wyzwania:- większa pojemność przy wykorzystaniu tej samej przestrzeni- zoptymalizowany bilans energetyczny- ułatwienie procesu obsługi- duża elastyczność w planowaniu przestrzeni Dla tej samej ilości wypiekanych produktów, E3 wymaga mniejszej liczby procesów pieczenia. Wypiek odbywa się na 6 blachach jednocześnie w małym piecu i na 11 blachach jednocześnie w dużym, przy jednakowym rozstawie blach. (*Dostępne są również wersje na 12 blach).Odpowiednia izolacja, 3-szybowy front i stosun-kowo wąskie drzwi zapewniają, że ciepło pozostaje dokładnie tam, gdzie powinno, tj. wewnątrz pieca.Strona otwierania drzwi pieca E3 nie jest stała i można ją zmienić już po instalacji. Daje to dużą swobodę w planowaniu ustawienia urządzenia, jego integracji z pozostałym wyposażeniem obiektu, a także możliwość późniejszych zmian w aranżacji powierzchni. Można zamówić piec E3 i spokojnie oczekiwać jego dostawy, nie znając jeszcze ostatecznego umiejscowienia pieca.Jeśli chodzi o czyszczenie, E3 oferuje bardzo praktyczną komorę pieczenia, łatwą do utrzymania w czystości. Nie ma tam ostrych krawędzi i narożników a więc miejsc, w których mogłyby gromadzić się osady. Dzięki możliwości rozdzielenia poszcze-gólnych szyb, można je czyścić pojedynczo od wewnątrz i od zewnątrz.Standardowo E3 wyposażony jest w system czyszczenia ProClean, umożliwiający gruntowne mycie urządzenia. Opcjonalnie dostępny jest w pełni automatyczny system czyszczenia ProClean365.

Standardowe wyposażenie

Sieciowy w pełni dotykowy sterownik „Wtouch“ z kolorowym wyświetlaczem
Oświetlenie LED (ok. 50 000 godzin pracy)
System komunikacji LED
System mycia ProClean
Rura zaparowania
Wentylator dwukierunkowy
8 prędkości wentylatora
Przycisk reset i złącze USB
Półki: E3 S: 6 blach / E3 L: 11 blach

Parametry techniczne
Producent

Napięcie zasilania

400 V

Wysokość (mm)

1100

Głębokość (mm)

1085

Szerokość (mm)

930

Pojemność

11 x 600 x 400

Waga (kg)

156

Zasilanie

elektryczne

Sterowanie

Elektroniczne

Ilość komór

2

Model

E3 L

Moc elektryczna (kW)

18.7

Ilość półek

11

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Piec konwekcyjny, piekarniczo-cukierniczy 2 komorowy, panel elektroniczny, blachy 11x600x400, 930x1085x1100 WIESHEU E3 L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×