Pakowarka próżniowa stołowa, listwa zgrzewająca 350mm, moc pompy 20m3/h CAS CVP-350MS

producent Producent:
czas realizacji Czas realizacji:
1 – 7 dni
numer katalogowy Numer katalogowy:
CVP-350MS
gwarancja Gwaracja:
1 rok
Masz pytanie dotyczące produktu?
Opis

Pakowarka próżniowa stołowa CVP-350MS

Urządzenie do pakowania próżniowego żywności i innych produktów w specjalnych torebkach. Listwa zgrzewająca z możliwością tworzenia napisów na zgrzewie. Popmy próżniowe o wysokiej wydajności CVP-350/MS – 20 m3/h.

Pakowarki CAS CVP posiadają czytelny manometr zegarowy pozwalający na precyzyjne określenie momentu osiągnięcia wymaganego poziomu próżni w komorze pakowarki. Wbudowana funkcja automatycznego uruchomienia cyklu pakowania przez zamknięcie pokrywy komory pakowarki. Wytrzymała konstrukcja ze stali nierdzewnej. Ochrona przed przywieraniem folii przez pokrycie elementów grzejnych warstwą tkaniny teflonowej. Pakowarki CAS CVP posiadają najwyższą jakość wykonania i zgodność z obowiązującymi normami potwierdzona certyfikatem CE.

Konstrukcja pakowarek CAS CVP pozwala na wykonanie w linii zgrzewu napisu informującego o dacie pakowania towaru, dacie przydatności towaru do użycia, nazwie producenta itp. W tym celu pakowarki są wyposażone w zestaw czcionek oraz dwustronną listwę zgrzewającą pozwalającą na wykonanie zgrzewu z napisem informacyjnym lub wykonanie standardowego zgrzewu.

Typowe zastosowania: pakowarki CAS CVP posiadają bardzo szeroki zakres zastosowań, służą do pakowania artykułów spożywczych w sklepach, hurtowniach, gastronomii, zakładach produkcyjnych i przetwórczych branży żywnościowej. Umożliwiają pakowanie artykułów medycznych. Pakowanie części i podzespołów elektronicznych. A także szerokiej gamy innych produktów takich jak np.: pojemniki z tuszem do drukarek atramentowych, pliki dokumentów, banknotów itp. Pakowarki CAS CVP można stosować w celu zmniejszenia objętości i ochrony przed warunkami zewnętrznymi. Są bardzo użyteczne przy pakowaniu artykułów chemicznych (z wyłączeniem artykułów łatwopalnych, agresywnych chemicznie oraz niebezpiecznych).

Ważne – do pakowania produktów należy stosować woreczki wykonane z foli barierowej PAPE, dostosowanej do wymogów pakowania próżniowego. Do pakowania artykułów spożywczych należy stosować odpowiednie rodzaje woreczków/folii posiadających atest dopuszczający do bezpośredniego kontaktu z żywnością i tłuszczami spożywczymi.

Pompa próżniowa o wysokiej wydajności 20 m3/h.

Parametry techniczne
Producent

Model

CVP-350MS

Zasilanie

elektryczne

Napięcie zasilania

230 V

Wymiary komory

450 x 370 x 220mm

Szerokość (mm)

560

Głębokość (mm)

425

Wysokość (mm)

460 mm

Moc elektryczna (W)

900

Wymiary listwy zgrzewającej

350 mm

Wydajność pompy próżniowej

20 m3/h

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pakowarka próżniowa stołowa, listwa zgrzewająca 350mm, moc pompy 20m3/h CAS CVP-350MS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasza cena
6045,00 
Cena katalogowa 6500,00 
Oszczędzasz:455,00 -7%
Nasza cena
7435,35 
Cena katalogowa 7995,00 
Oszczędzasz:559,65 -7%
Darmowa wysyłkaDarmowa wysyłka
×